2.1.2 Оформлення замовлень апаратних ключів

Navigation:  2. Придбання послуг > 2.1 Придбання послуг КЕП >

2.1.2 Оформлення замовлень апаратних ключів

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Крок 1. Формування даних замовлення

1.З доступного переліку актуальних послуг, що міститься у блоці "Оберіть продукт" персонального кабінету, необхідно обрати "Послуги КЕП" (Рис. 2.1.2.1).

clip0004

Рис. 2.1.2.1. Вибір продукту

2.Обрати необхідний пакет послуг та натиснути кнопку [Замовити] (замовлення можна також додати через Корзину – кнопка [Додати в корзину]) (Рис. 2.1.2.2).

clip0144

Рис. 2.1.2.2. Вибір послуги

 

1.Завантажити дані діючого сертифікату підпису. На даному кроці є можливість зазначити інформацію щодо всіх необхідних відповідальних осіб (керівник, головний бухгалтер, співробітники, дані печатки), таким чином оформити одразу декілька КЕП в одному замовленні.

 

Для додавання нового інформаційного блоку Співробітник, необхідно натиснути кнопку [Додати співробітника] (Рис. 2.1.2.3).

Для кожного співробітника, дані слід вносити окремо, у новому блоці.

clip0006

Рис. 2.1.2.3 Додавання даних про співробітників

 

 

Увага!

На даному кроці, відповідальні особи мають можливість вносити інформацію особисто. Для цього необхідно виконати авторизацію у Сервісі з використанням КЕП. Користувач буде ідентифікований за кодом ЄДРПОУ відповідного підприємства, актуальне замовлення відображатиметься в переліку замовлень персонального кабінету відповідальної особи.

Далі необхідно обрати замовлення на придбання пакету послуг КЕП (статус створено) та внести дані діючого сертифікату відповідальної особи (Рис. 2.1.2.4).

-для внесення інформації про сертифікат необхідно натиснути кнопку [Внести дані];

clip0007

Рис. 2.1.2.4 Внесення особистих даних співробітника

-на формі внесення даних про сертифікат підпису, необхідно натиснути кнопку [Отримати з КНЕДП] або [Оберіть сертифікат підпису] (Рис. 2.1.2.5) та обрати діючий сертифікат. Після завантаження інформації з сертифікату, певні поля форми будуть заповнені автоматично;

clip0008

Рис. 2.1.1.5 Вибір діючого сертифікату користувача

-необхідно встановити дату початку дії нового сертифікату КЕП (Рис. 2.1.2.6 (1)). Для вибору дати з календаря, необхідно натиснути кнопку [clip0009] або ввести дату власноруч;

clip0010

Рис. 2.1.2.6 Внесення даних про сертифікат

-перевірити правильність даних щодо ПІБ підписувача (Рис. 2.1.2.6 (2)), за необхідності, відкоригувати;
-перевірити правильність контактних даних в полях Юридична адреса*, Контактний телефон, E-mail. Також, за необхідності, зазначити дані про посаду підписувача та підрозділ, в якому працює підписувач.
-ввести зміст контрольної фрази для голосової автентифікації підписувача (Рис. 2.1.2.6 (3)), що необхідна для ідентифікації користувача під час звернення до КНЕДП «Masterkey» по телефону, у разі виникнення проблем;
-зазначити відповідь на контрольне питання (Рис. 2.1.2.6 (4));

Увага!

Обов’язково запам’ятайте вказані питання та відповідь, оскільки дана інформація є винятково-важливою під час звернення до КНЕДП «Masterkey».

-обрати "Так", якщо користувач погоджується на відкриту публікацію сертифіката КЕП на сайті КНЕДП «Masterkey» (Рис. 2.1.2.6 (5));
-після чого необхідно натиснути кнопку [Зберегти].

Внесена інформація відобразиться у відповідному інформаційному блоці. Якщо обрано помилковий сертифікат, то необхідно попередньо видалити інформацію (кнопка [Видалити дані]) та внести нові дані замовника (кнопка [Внести дані]) (Рис. 2.1.2.7).

clip0011

Рис. 2.1.2.7 Особисті дані підписувача

Аналогічно вносяться дані про інших відповідальних осіб та печатку, для яких замовляється послуга (Рис. 2.1.2.8).

Щоб додати N-кількість печаток для замовлень «Пакет "Базовий. Електронна печатка для РРО". Строк дії 1 рік», необхідно виконати дії, описані в розділі 3.5 Формування N-кількості печаток.

clip0012

Рис. 2.1.2.8 Внесення особистих даних відповідальних осіб

Увага!

Загальна сума до сплати буде складатися з вартості замовленої послуги КЕП для кожної відповідальної особи (та печатки).

Для продовження процесу оформлення замовлення, необхідно натиснути кнопку [Продовжити>].

Крок 2. Зазначення даних про замовника

На цьому кроці необхідно внести розширену інформацію про особу замовника, частина даних на формі вже будуть заповнені автоматично, після завантаження діючого сертифікату .

1.Необхідно вказати вид занятості замовника (Рис. 2.1.2.9 (1)) Юридична особа, Відокремлений підрозділ.
2.Необхідно вказати актуальний e-mail (Рис. 2.1.2.9 (2)), на який надходитимуть повідомлення про стан обробки замовлення.
3.Вказати додаткову інформацію: поштова адреса замовника підписувача, система оподаткування підприємства (ІПН, номер свідоцтва платника ЄП, номер свідоцтва платника ПДВ).

 

clip0013

Рис. 2.1.2.9 Дані про замовника

4.Далі, за необхідності, необхідно вказати реквізити банківського рахунку (Рис. 2.1.2.10).

clip0014

Рис. 2.1.2.10 Реквізити банківського рахунку

5.Перевірити правильність даних або внести нову інформацію в блоці Керівник – посада, код за ДРФО, ПІБ. Всі поля даного блоку є обов’язковими (Рис. 2.1.2.11).

clip0015

Рис. 2.1.2.11 Дані про керівника

6.Натиснути кнопку [Продовжити>].

Замовлення про надання послуги створено, його можна переглянути в переліку активних замовлень персонального кабінету (Рис. 2.1.2.12).

clip0016

Рис. 2.1.2.12 Перегляд замовлень персонального кабінету

На будь-якому з кроків 1-2 користувач може припинити оформлення замовлення та повернутися до процедури пізніше. Таке замовлення відображатиметься в персональному кабінеті в стані "Створено".

Увага!

Під час повторного отримання послуги, у разі зміни адреси реєстрації, є можливість масової заміни реквізитів, детальніше в розділі 3.6. Функція «Масова зміна реквізитів» для сертифікатів.

 

Крок 3. Завантаження електронних документів

На даному етапі, необхідно згенерувати ключ на токен, натиснувши «Генерація ключа», обрати «Генерація ключа на пристрій (token)» (Рис. 2.1.2.13)

clip0141

Рис. 2.1.2.13 Генерація ключа на апаратний пристрій (токен)

Після цього з’явиться вікно «Генерація (створення) приватного ключа та заяв P10 на сертифікати» (Рис. 2.1.2.14), у якому необхідно заповнити наступні пункти:

1.Тип носія (Рис. 2.1.2.14 (1))
2.Назва носія (Рис. 2.1.2.14 (2))
3.Пароль до ключа (Рис. 2.1.2.14 (3))

Та натиснути «Згенерувати»

clip0142

Рис. 2.1.2.14 Генерація (створення) приватного ключа та заяв P10 на сертифікати

За умови зміни особистих даних відповідальної особи чи атрибутів підприємства, необхідно надати обов’язково скан-копії юридичних документів. Це можуть бути: копія паспорту громадянина України та копія довідки про присвоєння ІПН; копія документа, що підтверджує реєстрацію юридичної особи (Свідоцтво про державну реєстрацію або Виписка, або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців); копія усіх сторінок довідки з Державної служби статистики; копія наказу про призначення на посаду співробітника, або іншого документа, що засвідчує посаду співробітника (наприклад, Договір) та інше.

Увага!

Кожна сторінка юридичного документа повинна бути відсканована та додана окремо. Допустимі формати скан-копій «*.jpeg», «*.jpg», «*.png». Максимальний обсяг файлу має бути 1 МБайт.

 

Щоб додати скан-копії юридичних документів необхідно:

-у блоці Загальні документи натиснути кнопку [Завантажити];
-на формі вибору файлів натиснути кнопку [Оберіть файли] (Рис. 2.1.2.15 (1)) та оберати відповідний файл скан-копію документу. Для завантаження доданого файлу, необхідно натиснути кнопку [Завантажити] (Рис. 2.1.2.15 (2)) або [Завантажити всі]. Як результат успішного завершення процесу, файл буде завантажений до таблиці (Рис. 2.1.2.15 (3));
-для збереження даних необхідно натиснути кнопку [Зберегти] (Рис. 2.1.2.15 (4)).

Увага!

Файли можна завантажувати окремо по черзі або усі разом (кнопка [Завантажити усі]). У випадку помилки файли можна видалити (кнопки [Видалити], [Видалити усі]).

Усі завантажені файли скан-копій групи будуть збережені у вигляді одного документа.

 

 

Рис. 2.1.2.15 Завантаження файлів

Натиснути кнопку [Продовжити>].

Після цього з’явиться вікно «Перевірка зчитування ключів», в якому вам необхідно зчитати згенерований ключ (Рис.2.1.2.16).

clip0143

Рис. 2.1.2.16 Перевірка зчитування ключів

 

Далі відбувається формування пакету документів, відповідно до замовлення: заява приєднання до договору на отримання послуг КЕП, акт надання послуг та інше.

На даному етапі є можливість призупинити оформлення замовлення, вийшовши з персонального кабінету, та повернутися до замовлення пізніше.

Замовлення перебуватиме у стані "Очікування документів". Продовжити оформлення замовлення можна пізніше, після надходження на e-mail листа з інформацією про готовність документів (Рис. 2.1.2.17).

clip0019

Рис. 2.1.2.17 Лист-повідомлення про готовність пакету документів до замовлення

Подальші дії для проходження Кроку 4. Підписання документів, Кроку 5. Оплата замовлення та Кроку 6. Збереження отриманих сертифікатів виконуються згідно розділу 2.1.1. Удосконалений підпис. Оформлення замовлень файлових ключів та дій, описаних для цих розділів.